×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном (ОАЕ, країни Перської затоки, Сингапур, о. Маврикій, круїзні лайнери).

Cosmo Travel. Про нас

Компанія Cosmo Travel була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Що нас відрізняє від інших? Ми хочемо стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпечує плідну й корисну співпрацю.

Cosmo Travel™ пропонує якісні послуги у сфері міжнародного освітнього й культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів і працевлаштування за кордоном (ОАЕ, країни Перської затоки, Сінгапур, о. Маврикій, круїзні лайнери).
Крім освітніх, компанія Cosmo Travel™ надає послуги турагента з бронювання та продажу турів й авіаквитків, послуг візової підтримки, страхування і перекладу. Наше нове представництво в Херсоні (Південна Україна) розширює спектр пропозицій для наших клієнтів і партнерських організацій.

Ми поважаємо вас, наші клієнти, і дякуємо за довіру, тому першочергово ставимо собі за мету задовольнити ваші бажання й запропонувати можливі шляхи вирішення питання відповідно до нашої кваліфікації й компетентності.

Команда Cosmo Travel™ пропонує відповідні програми для українського освітнього й туристичного ринку, зберігає чесність, злагодженість і ділову етику у всіх аспектах функціонування бізнесу, а також створює хорошу репутацію бізнесу у сфері міжнародного культурного обміну.