×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

Cosmo Travel. Про нас

Компанія Cosmo Travel була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Що нас відрізняє від інших? Ми хочемо стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпечує плідну й корисну співпрацю.

Cosmo Travel™ пропонує якісні послуги у сфері міжнародного освітнього й культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів і працевлаштування за кордоном (Китай, Канада).
Крім освітніх, компанія Cosmo Travel™ надає послуги турагента з бронювання та продажу турів й авіаквитків, послуг візової підтримки, страхування і перекладу. Наше нове представництво в Херсоні (Південна Україна) розширює спектр пропозицій для наших клієнтів і партнерських організацій.

Ми поважаємо вас, наші клієнти, і дякуємо за довіру, тому першочергово ставимо собі за мету задовольнити ваші бажання й запропонувати можливі шляхи вирішення питання відповідно до нашої кваліфікації й компетентності.

Команда Cosmo Travel™ пропонує відповідні програми для українського освітнього й туристичного ринку, зберігає чесність, злагодженість і ділову етику у всіх аспектах функціонування бізнесу, а також створює хорошу репутацію бізнесу у сфері міжнародного культурного обміну.