×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

Авіаквитки

Де купувати дешеві авіаквитки, як правильно здійснювати бронювання авіаквитків, куди звертатися за консультацією? Ці питання часто турбують тих, хто збирається в туристичну чи ділову поїздки повітряним транспортом. Компанія Cosmo Travel™ в Івано-Франківську допоможе вам у всьому розібратися.

Обираючи повітряний вид транспорту, слід звернути увагу на перелік послуг, які пропонують авіакомпанії. Ви можете суттєво зекономити, скориставшись лоу костами.

Що таке лоу кости (low cost)?

Low cost авіакомпанії (або бюджетні авіакомпанії) здійснюють повітряні перевезення пасажирів за доволі нижчими цінами, ніж це роблять традиційні авіаперевізники. Щороку лоу кости стають популярнішими.

Уперше концепція лоу костів була запроваджена в США компанією Southwest Airlines. Із того часу дешеві авіаквитки обирають усе більше пасажирів.

Які ж переваги лоу костів?

 • дешеві авіаквитки;
 • час перебування в аеропорту скорочений (зручно, якщо у вас немає з собою великого багажу);
 • комфортне бронювання авіаквитків через Інтернет чи по телефону;
 • через активну діяльність лоу кост авіаліній збільшується конкуренція на ринку авіаперевезень. Саме тому авіакомпанії намагаються створювати якомога кращі умови навіть для дешевих авіаперельотів.
  Чому ціна на авіаквитки на перельоти лоу костами дешевша?

 • по-перше, літаки не перевозять на своєму борту додаткове (запасне) паливо. Це зменшує їх вагу і самі витрати на пальне;
 • по-друге, лоу кости використовують летовища, оренда яких дешевша, ніж у традиційних авіакомпаній;
 • по-третє, бюджетні авіалінії зазвичай не пропонують додаткові послуги (напої на борту, безкоштовне харчування, газети/радіо тощо), тому й дешеві авіаквитки.
 • менша вартість авіаквитків, ніж на перельоти традиційними авіакомпаніями або чартерами
 • час перебування в аеропорту скорочений (зручно, якщо у вас немає з собою великого багажу)
 • комфортне бронювання квитків через Інтернет чи по телефону
 • через активну діяльність лоу кост авіаліній збільшується конкуренція на ринку авіаперевезень. Саме тому авіакомпанії намагаються створювати якомога кращі умови навіть для дешевих авіаперельотів

Лоу кости підійдуть туристам, які обирають повітряний вид транспорту, але не мають значних коштів на авіаквитки звичайних авіаліній, або просто хочуть зекономити. Також лоу кости вигідні для студентів і молоді, які багато подорожують, можна непогано заощадити на інші тури.

Не обов’язково обирати лоу кости, якщо вас цікавить висока якість обслуговування, але за нижчу ціну. Традиційні авіакомпанії часто пропонують різноманітні акційні пропозиції, а також знижки для різних вікових категорій, групові та студентські тарифи. Забронювати дешеві авіаквитки в Івано-Франківську (чи за звичайною ціною) вам допоможе компанія Cosmo Travel™.

Хто збирається в туристичну подорож, може обрати чартерні авіаперевезення. Що характерно для цього виду авіапослуг? Це сезонні чи одиничні рейси, які здійснюють авіакомпанії на замовлення туристичних операторів або інших зацікавлених у перельотах осіб. Головна відмінність чартерів від регулярних рейсів ─ це їхня періодичність. Чартерні авіаперевезення виконують перельоти лише в зазначені замовником дату чи сезон. Регулярні ж рейси курсують увесь час, змінюється тільки частота польотів. Здебільшого основні напрямки авіапольотів чартерами ─ це туристичні масові маршрути.

Компанія Cosmo Travel™ співпрацює з усіма відомими авіаперевізниками світу. Ми оберемо для вас найкомфортніший варіант повітряного транспорту. Ви можете забронювати дешеві авіаквитки в Івано-Франківську в нашому офісі чи зробити це в онлайн-режимі, залишивши запис на нашому сайті. Крім того, можете скористатися послугами чартерних перевезень або обрати традиційні авіаперельоти за звичними цінами й відповідним сервісом.