×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

Мовні курси в Англії

Країна аристократії, вишуканих манер і стриманості. Про британський акцент ходять легенди. Вивчати англійську в самому центрі її зародження ─ один із кращих варіантів для тих, хто хоче опанувати всі тонкощі мовних прийомів. Компанія Cosmo Travel пропонує пройти мовні курси в Англії.

New College Group

New College Group ─ це спеціалізований коледж із вивчення англійської мови. Заклад розташований у двох найбільших студентських містах Великобританії ─ Манчестері та Ліверпулі. Колектив New College Group пишається високою якістю навчання, доброзичливим персоналом і дружньою атмосферою. Мовні курси в Англії в NCG допоможуть швидко адаптуватися до нового середовища.

На мовних курсах ви відчуєте себе частиною однієї великої родини. Приєднавшись до NCG, ви познайомитеся зі студентами з усього світу, а також поринете у справжню англійську атмосферу. З першого дня перебування в коледжі команда NCG буде піклуватися про ваші потреби й робити все, щоб у вас залишилися не тільки високий рівень знань, а й чудові спогади про сам процес навчання.

Давно відомо, що найкраще вивчати мову в середовищі, де цією мовою користуються. Саме тому компанія Cosmo Travel радить обрати мовні курси в Англії, щоб процес вивчення англійської був не тільки швидшим, а й якісним.

NCG пропонує такі типи мовних курсів:

  • загальна англійська;
  • підготовка до IELTS;
  • приватні уроки англійської мови;
  • ділова англійська;
  • англійська для університету;
  • підготовка FCE & CAE;
  • корпоративне навчання.

Проживання

У NCG ви можете обрати варіант проживання у британській сім’ї ─ найкращий спосіб отримати повноцінне уявлення про британську культуру. Ви також можете орендувати помешкання й проживати серед студентів із усього світу. Яким би не було ваше рішення, будьте впевнені в тому, що для вас буде створено комфортні та безпечні умови.

У якому місті обрати мовні курси в Англії?


Ліверпуль ─ «світ в одному місті». Європейська столиця культури, яка славиться багатою спадщиною і гостинністю. Місто може похвалитися трьома великими університетами, де навчається безліч студентів із різних країн. Ліверпуль також зарекомендував себе як одне з провідних спортивних і розважальних міст Європи. Ви зможете побувати на легендарному стадіоні Anfield Road, побачити 5 кубків Ліги Чемпіонів та заспівати “You`ll never walk alone” під час матчу FC Liverpool.


Манчестер відомий багатьом як «Друге місто» Великобританії. Це справді неймовірне місце для навчання: з найбільшою кількістю студентів у Європі англійська школа NCG у Манчестері радо вітає гостей із усіх куточків земної кулі. «Друге місто» стало домівкою двох найбільших футбольних клубів у світі. Тут безліч можливостей для розвитку своїх здібностей різного спрямування.

Liverpool Price List

Manchester Price List