×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

Стажування в бізнес-стартапах: Барселона, Пекін, Кейптаун

Нашою метою є адаптувати стажування до 21 століття! Молоді спеціалісти та студенти заслуговують на найкращий кар’єрний ріст. Для цього була створена програма Startup Experienceship, щоб молодь могла відійти від оцінок та екзаменів та зосередитись на своєму професійному розвитку. Як підказує назва, основою програми є досвід роботи в бізнес-стартапах. Познайомтесь з лідерами та впливовими людьми, які надихають. Створіть власну стартап-ідею. Розкрийте свій потенціал. Підкоріть Світ.

Програма Startup Experienceship є ідеальною для молоді, старше 18 років, яка хоче подорожувати, навчатись та отримати досвід роботи. Протягом 4 тижнів вони розвиватимуть ключові навики, необхідні для працевлаштування, знайдуть та сформують бізнес-ідею та створять професійне портфоліо. Вони навчаться як креативно вирішувати проблеми, генерувати нові ідеї, впевнено робити презентації, бути лідером у групі та навчаться роботі з клієнтами.

Основа програми поєднання: ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ + ДОСВІД РОБОТИ + ТВОРЧИЙ ПРОСТІР

ПРАЦЮЙ В ІННОВАЦІЙНИХ КОВОРКІНГ ПРОСТОРАХ

Усі наші заняття програми Startup Experienceship проводяться у креативних коворкінг-просторах, відомих своєю динамічною стартап-культурою. Ми віримо, що це ідеальне середовище для творення креативу, а також нагода для учасників працювати в сучасному робочому оточенні.

Також коворкінг-простори є осередком для новаторів з різним досвідом, тому є нагода досить швидко налагодити зв’язки.

ОТРИМАЙ ДОСВІД РОБОТИ З КЛІЄНТОМ

Ключовим елементом програми є виконання клієнтського страртап-проекту всередині стартап-спільноти. Проекти побудовані як аналітичні бізнес-звіти, однак, кожен клієнт надає індивідуальний бриф, який визначає сфери бізнесу, на яких він би хотів сфокусувати вашу увагу. Не тільки проект, а й досвід взаємодії з реальним клієнтом дозволяє учасникам розробити професійне портфоліо. І хоча тренери допомагають учасникам, їм все ж доведеться самостійно спілкуватись зі своїми клієнтами, організовувати та проводити зустрічі, презентувати свої останні дослідження та самостійно керувати своїми діловими відносинами.

КРЕАТИВНІСТЬ ТА НАВИКИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

Розвиток вільнодумства та креативного мислення. Креативне вирішення проблем є серцем інновацій та підприємницької діяльності і є невід’ємною частиною для будь-якого сучасного кар’єрного напрямку.

ВПЕВНЕНІСТЬ І ЛІДЕРСТВО

Ми проводимо креативні навчальні вправи, які покращують рівень презентації, а також вправи з ораторської майстерності та лідерських навиків для тренування впевненості.

ВЛАСНИЙ БРЕНД: ОНЛАЙН ТА ОСОБИСТО

Зараз 90% роботодавців при наборі нових членів команди шукають як персональні, так і професійні онлайн-анкети.

РОЗВИТОК НАВИКІВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ НЕТВОРКІНГУ

Кожен учасник автоматично стає частиною нашої світової спільноти Нестандартних Мислителів, а також отримує нагоду налагодити ділові зв’язки з коворкінг-спільнотою.

ПОДОРОЖУЙ СТОЛИЦЯМИ КРЕАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ

Заняття програми Нестандартне Мислення – Startup Experienceship розробляються тренерами програми та проводяться підприємцями, які присвятили себе стартапам та креативу у своїх містах: Барселона, Кейптаун та Пекін. Працюючи з такими місцевими партнерами, ми створюємо найреалістичніші стартап-програми. Проживання у великій культурній столиці запалить нові ідеї та концепції.

ІНІЦІАТИВА ТА НАВИКИ НАВЧАННЯ

Використовуючи найновітніші онлайн-ресурси та технології, учасники навчаються довіряти власним інстинктам та робити швидкі та ефективні висновки.

ПРАКТИЧНІ НАВИКИ І ДОСВІД ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Студенти зможуть спробувати себе в різноманітних сферах бізнесу, маркетингу, комунікацій та менеджменту, щоб знайти потрібний для себе напрямок.

ЕМОЦІЙНА ЧУЙНІСТЬ

Емоційна чуйність дозволяє бути не тільки чудовим членом команди, її все більше визнають основною рисою великих лідерів.

ВИКЛАДАННЯ ПРОГРАМИ

Кожен день присвячений новій темі, яка вибудовується в загальну подорож бізнес-стартапом від початку до кінця.
Програма робить великий акцент на роботу в різних групах, щоб створювати і представляти нові ідеї, постійно підтримуючи розвиток лідерства та навиків проведення презентацій. Тренери щодня надають індивідуальну підтримку, щоб сприяти розвитку ідей кожного учасника. В неробочі години надається онлайн-підтримка і всі матеріали програми, а також різні бонусні навчальні матеріали доступні під час і після програми у бекстейдж-зоні учасника.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ:

Я ПОВИНЕН ПРИЇХАТИ З БІЗНЕС-ІДЕЄЮ?

Ні! Ми будемо тренувати вас в процесі генерації ідей і покажемо вам всі місця, де ви можете черпати натхнення і можливості. Якщо у вас все таки є ідея, тоді програма стажування в стартапах – Startup Experienceship – є чудовим способом, щоб перевірити її доцільність і отримати відгук стартап-спільноти.

ЯКИЙ ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ?

Спочатку ми б хотіли провести відеодзвінок – це не інтерв’ю, але це дає нам шанс познайомитись з вами, зрозуміти, що ви очікуєте від міжнародного досвіду і визначити, чи дійсно ми вважаємо, що програма стажування в стартапах – Startup Experienceship – саме для вас. Після відеодзвінка ми надішлемо вам форму заявки. Після того як ви подали заявку, ми повідомимо вам рішення протягом 2 тижнів.

ЧИ БУДУ Я ПРОХОДИТИ СТАЖУВАННЯ В КОМПАНІЇ?

Ви не будете працювати безпосередньо в компанії. Однак ви отримаєте досвід роботи зі стартапу в рамках своєї професійної спільноти шляхом надання консультаційного звіту.

ЧИ МОЖУ Я СПЛАТИТИ ЗА КУРС У РОЗСТРОЧКУ?

Так звичайно. Ми зможемо створити щомісячний план оплати у відповідності до ваших фінансових можливостей.

ЯКИЙ КРАЙНІЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК?

У нас є два крайні терміни для кожної програми. Перший – в кінці січня. Якщо залишилися вільні місця, ми знову відриваємо подачу заявок до кінця березня.