×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном (ОАЕ, країни Перської затоки, Сингапур, о. Маврикій, круїзні лайнери).

Стажування в бізнес-стартапах: Бареселона, Пекін, Кейптаун

Нашою метою є адаптувати стажування до 21 століття! Молоді спеціалісти та студенти заслуговують на найкращий кар’єрний ріст. Для цього була створена програма Startup Experienceship, щоб молодь могла відійти від оцінок та екзаменів та зосередитись на своєму професійному розвитку. Як підказує назва, основою програми є досвід роботи в бізнес-стартапах. Познайомтесь з лідерами та впливовими людьми, які надихають. Створіть власну стартап-ідею. Розкрийте свій потенціал. Підкоріть Світ.

Програма Startup Experienceship є ідеальною для молоді, старше 18 років, яка хоче подорожувати, навчатись та отримати досвід роботи. Протягом 4 тижнів вони розвиватимуть ключові навики, необхідні для працевлаштування, знайдуть та сформують бізнес-ідею та створять професійне портфоліо. Вони навчаться як креативно вирішувати проблеми, генерувати нові ідеї, впевнено робити презентації, бути лідером у групі та навчаться роботі з клієнтами.

Основа програми поєднання: ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ + ДОСВІД РОБОТИ + ТВОРЧИЙ ПРОСТІР

ОТРИМАЙ ДОСВІД РОБОТИ З КЛІЄНТОМ

Ключовим елементом програми є виконання клієнтського страртап-проекту всередині стартап-спільноти. Проекти побудовані як аналітичні бізнес-звіти, однак, кожен клієнт надає індивідуальний бриф, який визначає сфери бізнесу, на яких він би хотів сфокусувати вашу увагу. Не тільки проект, а й досвід взаємодії з реальним клієнтом дозволяє учасникам розробити професійне портфоліо. І хоча тренери допомагають учасникам, їм все ж доведеться самостійно спілкуватись зі своїми клієнтами, організовувати та проводити зустрічі, презентувати свої останні дослідження та самостійно керувати своїми діловими відносинами.

ПРАЦЮЙ В ІННОВАЦІЙНИХ КОВОРКІНГ ПРОСТОРАХ

Усі наші заняття програми Startup Experienceship проводяться у креативних коворкінг-просторах, відомих своєю динамічною стартап-культурою. Ми віримо, що це ідеальне середовище для творення креативу, а також нагода для учасників працювати в сучасному робочому оточенні.

Також коворкінг-простори є осередком для новаторів з різним досвідом, тому є нагода досить швидко налагодити зв’язки.

ПОДОРОЖУЙ СТОЛИЦЯМИ КРЕАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ

Заняття програми Нестандартне Мислення – Startup Experienceship розробляються тренерами програми та проводяться підприємцями, які присвятили себе стартапам та креативу у своїх містах: Барселона, Кейптаун та Пекін. Працюючи з такими місцевими партнерами, ми створюємо найреалістичніші стартап-програми. Проживання у великій культурній столиці запалить нові ідеї та концепції.

КРЕАТИВНІСТЬ ТА НАВИКИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

Розвиток вільнодумства та креативного мислення. Креативне вирішення проблем є серцем інновацій та підприємницької діяльності і є невід’ємною частиною для будь-якого сучасного кар’єрного напрямку.

ІНІЦІАТИВА ТА НАВИКИ НАВЧАННЯ

Використовуючи найновітніші онлайн-ресурси та технології, учасники навчаються довіряти власним інстинктам та робити швидкі та ефективні висновки.

ВПЕВНЕНІСТЬ І ЛІДЕРСТВО

Ми проводимо креативні навчальні вправи, які покращують рівень презентації, а також вправи з ораторської майстерності та лідерських навиків для тренування впевненості.

ПРАКТИЧНІ НАВИКИ І ДОСВІД ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Студенти зможуть спробувати себе в різноманітних сферах бізнесу, маркетингу, комунікацій та менеджменту, щоб знайти потрібний для себе напрямок.

ВЛАСНИЙ БРЕНД: ОНЛАЙН ТА ОСОБИСТО

Зараз 90% роботодавців при наборі нових членів команди шукають як персональні, так і професійні онлайн-анкети.

ЕМОЦІЙНА ЧУЙНІСТЬ

Емоційна чуйність дозволяє бути не тільки чудовим членом команди, її все більше визнають основною рисою великих лідерів.

РОЗВИТОК НАВИКІВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ НЕТВОРКІНГУ

Кожен учасник автоматично стає частиною нашої світової спільноти Нестандартних Мислителів, а також отримує нагоду налагодити ділові зв’язки з коворкінг-спільнотою.