×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

Медична практика в США

Випробуйте американський досвід надання медичної допомоги, зануртеся в нове клінічне середовище за допомогою програми обміну в Сполучених Штатах Америки. Медична практика в США — безцінний досвід, який відкриває нові можливості у сфері медицини.

Медична практика в США для студентів медичних ВНЗ, інтернів і лікарів — це нагода досягнути успіху в особистісному й професійному розвитку. Клінічний досвід у США(USCE) вимагають у заявках більшості американських програм для фахівців медичної галузі. Отримайте унікальний шанс покращити ваші знання та практичні навики за короткий термін.

Про програму

Наша програма призначена для раціоналізації процесу подання заявок учасниками для участі у факультативах, медичних і переддипломних практиках, спостереженнях у США (internship, hands-on, observership, inpatient/outpatient teaching affiliated experience). Орієнтаційний пакет формується виключно під кожного кандидата відповідно до обраної програми та згідно зі спеціальністю. Пройти медичну практику в США можуть студенти старших курсів, а також інтерни та випускники вищих навчальних закладів.

Медична практика в США розрахована на тих, хто хоче розвиватися й запозичати закордонний досвід. Студенти старших курсів і молоді спеціалісти, які тільки закінчили навчання в університеті, можуть скористатися програмою для стажування Іnternship.

Як це працює?

Компанія Cosmo Travel™ співпрацює з міжнародними установами, які сприяють студентам і випускникам медичних вузів пройти медичну практику в США. Cosmo Travel™ допомагає:

  • обрати місце стажування;
  • зібрати необхідні документи для видачі візи. За програмою Іnternship учаснику відкривають американську візу типу B1 терміном від 6 місяців до 10 років;
  • забронювати й купити авіаквитки;
  • отримати страховку;
  • знайти комфортне житло поблизу місця проходження медичної практики за кордоном.

Ми також надаємо консультаційні послуги з усіх питань, що стосуються медичної практики в США і програми Іnternship. Менеджер Cosmo Travel™ перевірить ваш рівень володіння англійською, провівши з вами співбесіду в офісі чи в режимі он-лайн. Володіння іноземною у професіональній сфері обов’язкове.

Робота лікаря в Америці — одна з найбільш оплачуваних. Медична практика в США не дає гарантій, що вам одразу запропонують залишитися працювати закордоном. Проте ви отримаєте нагоду практикуватися в кращих клініках Штатів, з кращими фахівцями й обладнанням. Медична практика в США — це й можливість познайомитися з професіоналами медичної галузі, знайти однодумців і, крім того, відкрити для себе Америку, подорожуючи країною.

Координатор програми Іnternship (програма стажувань розрахована на студентів старших курсів і недавніх випускників) допоможе обрати напрям і місце стажування за кордоном, прослідкує, щоб усі ваші документи були в порядку, а також координуватиме весь процес підготовки — від подачі та опрацювання заявки до отримання візи. Програма Іnternship дозволяє пройти стажування за кордоном не тільки медикам, а й студентам і молодим спеціалістам різних спеціальностей. Програма стажування Іnternship забезпечує практику в передових компаніях Америки.

Терміни стажування в американських компаніях за програмою Іnternship можуть бути різними — від кількох місяців до року.

Компанія Cosmo Travel™ пропонує скористатися нагодою і взяти участь у програмі Іnternship, щоб пройти стажування за кордоном. Для спрощення процесу ви можете залишити заявку на нашому сайті або надіслати резюме англійською на електронну скриньку компанії. Менеджер Cosmo Travel™ зв’яжеться з вами, щоб уточнити всі деталі та зрозуміти ваші очікування від програми Іnternship і медичної практики в США.

Зацікавила медична практика в США? Тоді не зволікайте, надсилайте свої заявки або телефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті. Візьміть участь у програмі Іnternship і змініть своє майбутнє вже сьогодні.