×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

ISIC

Час нових можливостей і переваг із ISIC! Хочете отримувати понад 42 тисячі знижок і пільг на транспорт, авіаквитки, проживання в готелях і хостелах, зв’язок, харчування, безліч розваг, відвідування кінотеатрів й аквапарків, шопінг у 128 країнах світу? Отримайте International Student Identity Card (ISIC) і вперед за новими враженнями!

ISIC ─ це міжнародне посвідчення особи й статусу школяра/студента й водночас дисконтна картка. Саме це посвідчення відкриває перед молоддю безліч перспектив і цікавих пропозицій у всьому світі. ISIC може поєднувати в собі функції картки (ключа) системи доступу, картки для проїзду в транспорті, банківської платіжної картки, «cоціальної картки», членського квитка, картки подорожей.

На сьогодні ISIC визнають у 128 країнах світу. Посвідчення підтверджує статус людини, яка навчається. Щороку посвідчення ISIC отримують майже 5 мільйонів осіб. Картка також стає у нагоді при купівлі авіаквитків, таким чином учні та студенти, які володіють ISIC, суттєво економлять на перельотах.

Як можна скористатися цим посвідченням? Шукайте на офіційному сайті перелік країн і місць, де діє картка ISIC. Застосовувати її дуже просто — просканувати як банківську картку у відповідних місцях (для оплати транспорту, для здійснення банківських операцій тощо). Кожне посвідчення має свій відповідний номер.

Хто може отримати ISIC?

Картка ISIC доступна для студентів та аспірантів денної чи вечірньої форм навчання, а також учнів шкіл, ліцеїв і гімназій віком від 12 років. Термін дії посвідчення становить 14 місяців. А ціна на оформлення картки ─ всього 200 грн.

Де можна оформити ISIC в Івано-Франківську?

В офісі компанії Cosmo Travel. Центр освітніх програм і туризму Cosmo Travel в Івано-Франківську є офіційним представництвом міжнародної асоціації ISIC в Україні. Процедура оформлення посвідчення займає не більше години. Наш менеджер допоможе активувати картку одразу після її отримання.

Документи для оформлення ISIC:

  • копія студентського/учнівського квитка;
  • документ, який засвідчує особу (паспорт/ свідоцтво про народження);
  • одна фотокартка розміром 3х4 см.

IYTC (International Youth Travel Card)

Молоді люди віком до 30 років можуть оформити карту IYTC (International Youth Travel Card). Для цього вам знадобляться наступні документи:

  • паспорт;
  • одна фотокартка розміром 3х4 см.

ITIC (International Teacher Identity Card)

Ви також маєте нагоду отримати посвідчення, яке підтверджує статус викладача. Картка має назву ITIC (International Teacher Identity Card) і визнається в усьому світі. Оформити міжнародне посвідчення особи вчителя (ITIC) також можна в офісі компанії Cosmo Travel в Івано-Франківську. Для цього вчителям повної зайнятості чи професорам необхідно надати довідку з місця роботи. Картку ITIC може отримати викладач, який працює у школі, коледжі чи університеті не менше 18 годин на тиждень, більше 1-го навчального року. Таку інформацію треба підтвердити документом, а також додати фотокартку розміром 3х4 см.