×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

Туризм

Щороку ми обираємо різноманітні туристичні напрямки для відпочинку, подорожей, зустрічей, роботи чи паломництва. Далекі країни стають ближчими, а рубежі фактично стираються. Безвіз, звичайно, спростив процедуру перетину європейських кордонів. Сьогодні будь-який вид туризму: спортивний туризм, зелений туризм, діловий або релігійний ─ доступні кожному.

Наші послуги

Компанія Cosmo Travel™ в Івано-Франківську пропонує спектр туристичних послуг:

 • вибір місця і країни;
 • оформлення всіх необхідних документів;
 • візова підтримка;
 • страхування;
 • бронювання авіаквитків або квитків на інші види транспорту.

Наш менеджер люб’язно запропонує вам свою допомогу й надасть консультацію з будь-якого питання абсолютно безкоштовно. Наша мета ─ зробити вашу подорож легкою й комфортною для вас і ваших рідних.

Корисні поради

На що ви звертаєте увагу, плануючи мандрівку? Спробуємо розібратися:

 • транспортні послуги
 • умови проживання
 • харчування
 • екскурсійні маршрути
 • додаткові витрати, розваги
 • спорт
 • атракції для дітей

Компанія Cosmo Travel™ зацікавлена в тому, щоб ви отримали якісні туристичні послуги. Ми співпрацюємо лише з перевіреними на ринку України й світу туроператорами, репутація яких не залишає жодного сумніву. Саме тому ми детально опрацьовуємо кожен ваш запит, щоб задовольнити всі вимоги.

Зверніть увагу: якщо компанія обіцяє розкішний відпочинок, але не укладає з вами жодних договорів, якщо у вас вимагають сплатити кошти за тур, не отримавши підтвердження від туроператора, якщо вам не можуть назвати компанію, яка здійснюватиме перевезення туристів, ─ краще відмовитися від послуг цієї фірми.

Компанія Cosmo Travel™ в Івано-Франківську завжди укладає всі необхідні договори, щоб убезпечити своїх клієнтів у разі непередбачуваної ситуації.

  Що вказано в таких договорах?

  1. Дати виїзду/вильоту;
  2. Лист бронювання;
  3. Екскурсії;
  4. Прайс та інші витрати;
  5. Сторони, відповідальні за мандрівку;
  6. Контактні дані, за якими можна звернутися, якщо виникнуть додаткові питання, тощо.

При виборі певного туристичного напрямку, важливе значення має також страхування. Ви не тільки убезпечите себе від можливих нещасних випадків, а й зможете компенсувати витрати на подорож, якщо раптом спізнитеся на автобус або літак, чи туристичний оператор відмінить тур. Страхівка гарантує вам грошову компенсацію у розмірі, вказаному а страховому полісі.

Крім того, компанія Cosmo Travel™ надає послуги візової підтримки. З ухваленням безвізового режиму з Євросоюзом не потрібно відкривати туристичну візу, проте не в усіх уже є біометричні паспорти. Cosmo Travel™ також надає допомогу у відкритті американської, англійської, канадської, а також польської і литовської віз.