×

Компанія Cosmo Travel™ була заснована як Центр освітніх програм і туризму в Івано-Франківську (Західна Україна) у 2014. Нашою основною метою є стати надійним довготривалим партнером, що надає широкий спектр послуг, забезпеченням плідну та корисну співпрацю. Компанія пропонує якісні послуги, які перевершують очікування наших клієнтів у сфері міжнародного освітнього та культурного обміну, програми стажувань, мовних курсів та працевлаштування за кордоном.

Програма Work and Travel USA

Work and Travel USA («працюй і подорожуй у США») — програма міжнародного культурного обміну для студентів денної форми навчання. Що отримає молодь, обравши Work and Travel? Незабутні канікули в Сполучених Штатах Америки, абсолютно новий досвід роботи, можливість удосконалити англійську мову. Програма має на меті познайомити студентів, у першу чергу, із сучасною культурою США, дає нагоду учасникам представити свою країну, її звичаї й традиції.

Хто може брати участь у Work and Travel USA?

Студенти віком від 18 до 23 років, які навчаються на стаціонарній формі навчання. Ті, хто навчаються на заочній формі, не можуть брати участь у програмі. Звичайно, учасники Work and Travel обов’язково повинні володіти розмовною англійською.
Знаходитися в США за програмою Work and Travel цілий рік неможливо. Вона діє лише протягом офіційних літніх канікул у вищих навчальних закладах. Умови Посольства США дозволяють українським студентам перебувати на території Америки чотири місяці — з 9 травня по 9 вересня.

Спонсори й агентства програми

Спонсори (великі американські компанії) представляють інтереси роботодавців. Саме спонсори надають вакансії. Агентства, у свою чергу, представляють інтереси студентів. Спонсори й агентства програми Work and Travel співпрацюють між собою, забезпечуючи всі необхідні послуги і зв’язки між роботодавцями й студентами. До того ж, спонсори відповідають за оформлення й видачу форм DS-2019 для студентів, а це дає молоді змогу отримати візу культурного обміну J-1. Спонсори програми також забезпечують легальне й безпечне перебування учасників Work and Travel в Америці. Крім того, вони відповідальні за медичне страхування при нещасному випадку. Спонсори, за необхідності, надають поради та/або допомогу у налагодженні конфліктних ситуацій (якщо такі раптом виникають) із роботодавцем.

Список Спонсорів програми, які офіційно визнані Державним Департаментом США: Designated Sponsors List

Представників програми Work and Travel USA в різних країнах світу називають агентствами. Саме вони надають консультації, пропонують студентам зареєструватися у програмі, допомагають підготувати всі потрібні документи. Завдяки допомозі агентствам учасники Work and Travel можуть легко спланувати маршрут до майбутньої роботи, придбати авіаквитки за вигідними студентськими тарифами.

Агентства підбирають вакансії, запропоновані спонсорами. Крім того, агентства займаються організацією ярмарків вакансій, співбесід із американськими роботодавцями, вирішують питання безпеки і проблем, що виникають у студентів під час знаходження в Штатах. Кожного року Консульство США в Україні оголошує список акредитованих компаній на офіційній сторінці посольства.

Процедура оформлення

 • Зареєструйтеся ОНЛАЙН або в офісі компанії Cosmo Travel™ в Івано-Франківську;
 • Пройдіть співбесіду з координатором програми на участь у Work and Travel USA;
 • Підпишіть договір й оплатіть інформаційно-консультаційні послуги компанії Cosmo Travel™;
 • Оберіть запропоновану вакансію від роботодавців, підпишіть робочий контракт;
 • Підготуйтеся до співбесіди в Консульстві США (координатор допоможе в підготовці);
 • Оплатіть консульський збір;
 • Пройдіть візову співбесіду в Консульстві США;
 • Забронюйте та придбайте авіаквиток;
 • Пройдіть орієнтаційну сесію напередодні вильоту до США.

Оформлення Social Security Card (SSC)

Усі учасники програми Work and Travel USA повинні оформити Social Security Card (SSC). Ви також можете зустріти назву Social Security Number (SSN). Що таке Social Security Card? Для громадян України це аналог ідентифікаційного коду. Картка соціального страхування потрібна при нарахуванні зарплати та сплаті податків. Без цього номеру жоден роботодавець в Америці не візьме вас на офіційну роботу. Спеціальний код видається раз і на все життя. Документ можна отримати в найближчому офісі Social Security Administration одразу після прибуття в США. Ваш роботодавець може допомогти вам вирішити це питання. Зазвчиай SSN видають через 15-30 днів із моменту заповнення вами анкети для отримання.

Для оформлення SSC потрібно мати:

 • закордонний паспорт із візою J-1 та I-94 (форма, що видається для заповнення в онлайн-режимі, зазвичай на борту літака);
 • форма DS-2019;
 • контракт із роботодавцем (номер телефону, е-mail тощо);
 • лист Social Security (буде у вашому посібнику від спонсора).

Повернення податків

Податкова система США вимагає від кожного учасника програми Work and Travel сплатити податок. Навіть у тому випадку, якщо учасник пропрацював зовсім небагато часу. Податок сплачують на прибуток із заробітної плати. Розмір податкового відрахування становить близько 15-20%. Учасники повинні пам’ятати, що мають право на пільгове оподатковування, тому що не є резидентами США.

 • Сплачуються податки:
  – федеральний податок із прибутку (10-15%);
  – прибутковий податок штату (5-8%) і міста (1-3%).

  Сума федерального й місцевого податків залежить від штату, де ви працювали, всієї отриманої заробітної плати й суми податків, які ви сплатили уряду Сполучених Штатів. Процес повернення податків займає приблизно 90-120 днів.

 • Не сплачуються податки:

  – на Соціальне й медичне забезпечення;
  – федеральний податок по безробіттю (FUTA).

Ви можете повернути собі податки. Як? Після повернення в Україну оформіть спеціальні документи. Це можна з легкістю зробити в офісі компанії Cosmo Travel™ в Івано-Франківську чи ОНЛАЙН (за деталями звертайтесь до координатора програми).